آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/07/12 08:28

پروازهای رفت و برگشت نوشهر- اهواز تا اطلاع بعدی لغو شد

هواپیمای فوکر 50 متعلق به شرکت هواپیمایی نفت طبق برنامه پروازی این شرکت در روزهای شنبه و چهارشنبه هرهفته در مسیر رفت و برگشت نوشهر- اهواز پرواز داشت و مسافران را در این مسیرها جابجا می کرد.
اکبر فریفته در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:‌ بنا به پیشنهاد خیلی از مسافران برای سفر به کیش و تمایل شرکت هواپیمایی نفت برای در اختیار گذاشتن یک فروند هواپیمای فوکر 100 احتمال دارد در 6 ماه دوم سال پرواز مسیر رفت و برگشت نوشهر- کیش در فرودگاه این شهر گردشگرپذیر برقرار شود.
پیش از این نیز مدیرروابط عمومی و اموربین الملل شرکت هواپیمایی نفت به خبرنگار ایرنا گفته بود که موانع طبیعی موجود پیرامون فرودگاه نوشهر و از سویی نیز کارآیی نداشتن دستگاه کمک ناوبری باعث شد تا بیشتر پروازها در روزهای بارندگی لغو شود و بنابراین تکرار چنین اتفاقاتی برای این شرکت صرفه اقتصادی ندارد.
خط پروازی اهواز ـ نوشهر در عید امسال برقرار و تا پایان شهریور ادامه داشت.
تجهیزات خلبانی - کتب هوانوردی - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :