آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1396/06/20 22:41

پروازهای فرودگاه امام (ره) در حال انجام است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ، «رضا جعفرزاده» اظهار داشت: در پی انتشار اخباری مبنی بر بسته بودن باند اصلی فرودگاه امام خمینی (ره) و نبود امکان عملیات نشست و برخاست هواپیماها، هم اکنون پروازهای این فرودگاه در حال انجام است و همچنین برای ورود و خروج پروازها از این فرودگاه مشکلی وجود ندارد.
به گزارش ایرنا، بامداد امروز یک فروند بوئینگ ۷۴۷ متعلق به یکی از خطوط هوایی نیجریه هنگام فرود در فرودگاه امام ( این هواپیما در اجاره شرکت هواپیمایی هما است و عملیات بازگشت حجاج را انجام می دهد) با موتور روشن و سرعت بالا باعث انتقال سنگ و نخاله به روی باند می شود و به علت نامناسب بودن باند اصلی تعداد 6 پرواز خارجی فرودگاه امام(ره) به فرودگاه شهید بهشتی اصفهان هدایت می شود.
پروازهای شرکت های آگین از آتن، اطلس از استانبول، قطری از دوحه، اتحاد در مسیر ابوظبی و ترکیش و آتا در مسیر استانبول به تهران به همین دلیل در اصفهان به زمین نشستند.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی در شرق اصفهان دارای 2 باند به طول چهار هزار و 397 متر و عرض 45 متر با10 جایگاه پذیرش انواع هواپیمای مسافربری و ترمینال پروازهای داخلی و خارجی است.
این فرودگاه که در مرکز کشور قرار دارد، به عنوان مُعین فرودگاه های کشورعمل می کند و در طول سال میزبان بسیاری از فرودهای اضطراری، اورژانسی و هدایت شده است.
تجهیزات خلبانی - فروشگاه هوانوردی آسمان - افزودنی شبیه ساز پرواز - افزونه شبیه ساز پرواز

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :