آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/08/01 00:00

جستجو همچنان ادامه دارد

هشام الدین حسین روز شنبه در نشست خبری در کوالالامپور، گفت: خبری دریافت کرده ام مبنی بر اینکه سفیر چین تصاویر ماهواره ای از اشیاء شناور در دالان شمالی پیش بینی شده دریافت کرده است و پکن به دنبال اعزام کشتی به این منطقه است.

طی چند روز گذشته تعداد زیادی هواپیما و کشتی در حال بررسی و جستجو در دو قوس بزرگ و دالان هوایی از استرالیا تا آب های جنوب اقیانوس هند برای یافتن اثری از این هواپیمای بویینگ 777 بودند.


یکی از این دو دالان هوایی مرزهای قزاقستان و ترکمنستان تا شمال تایلند را در برمی گیرد و دومین دالان منطقه جنوبی است که از اندونزی تا جنوب اقیانوس هند را شامل می شود.


وزیر دفاع مالزی گفت که شی کشف شده در تصاویر ماهواره ای چین 22 متر طول و 30 متر عرض دارد.


وی توضیح بیشتری در این مورد ارایه نکرد.


این خبر در حالی منتشر می شود که تونی ابوت نخست وزیر استرالیا نیز روز پنجشنبه از ردیابی دو قطعه بزرگ در جنوب اقیانوس هند خبر داد که احتمال می رود مربوط به پرواز ام.اچ 370 مالزی باشد.


این دو قطعه بین استرالیا، قطب جنوب و جنوب آفریقا شناسایی شده بود و حدود دو هزار و 500 کیلومتری با استرالیا فاصله داشت.


هواپیماهای استرالیا و آمریکا و چندین کشتی نیز بدنبال یافتن این دو شیء هستند.


تصاویر ماهواره ای استرالیا نیز نشان می داد دو قطعه ای که بر روی آب در جنوب اقیانوس هند شناورند اندازه های متفاوتی دارند. طول بزرگترین قطعه حدود 24 متر و قطعه دوم حدود پنج متر طول داشت.


هواپیمای بویینگ 777 متعلق به شرکت هواپیمایی مالزی ایرلاین 15 روز پیش پس از ترک کوالالامپور به مقصد پکن ناپدید شد و کاوش ها برای حل این معمای بزرگ هوایی ادامه دارد.


از مجموع 239 مسافر و خدمه هواپیما ، 153 نفر چینی بودند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :