آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/06/07 00:00

ورود 38 تا 40 فروند هواپیما تا پایان سال

به نقل از گروه اقتصادی: علی محمد نوریان  از ورود 38 تا 40 فروند هواپیما تا پایان سال خبر داد و گفت: هواپیماهای خریداری شده نو نیستند چون هنوز ورود هواپیماهای نو در تحریم قرار دارد و آزاد نشده است.
قائم مقام وزیر راه در امور هوانوردی و هواشناسی در ادامه افزود : هواپیماهایی که بنا به شرایط تحریم اجازه ورود به کشور را دارند از نوع اروپایی و بیشتر ایرباس هستند. بخش‌هایی هم از تولیدات برزیل بوده که تا قبل از پایان سال بخشی از آن وارد می‌شود. وی درباره مجوز پرواز هواپیماهای یک نفره تصریح کرد:‌ برای اجازه پروازهواپیماهای شخصی مشکل قانونی نداریم اما این کار نیاز به یک سری تمهیدات فنی دارد که این نوع هواپیماها بتوانند به راحتی پارک و به جاهایی که می‌خواهند رفت و آمد کنند؛ بنابراین باید شرایط و تمهیدات لازم برای این کار فراهم شود که در حال انجام آن هستیم.

وی ادامه داد: بخشی از هواپیماهای شخصی برای استفاده‌های آموزشی است مثل هواپیماهای آموزشی دو نفره و بخشی نیز مثل ماشین مورد استفاده‌های شخصی قرار می‌گیرد که برای این‌ موارد برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است. قائم مقام وزیر راه در امور هوانوردی و هواشناسی ادامه داد: یکی از اهدافی که در صنعت هواپیمایی ترغیب می‌کنیم توسعه فرهنگ استفاده و شناسایی استعدادها و نیروها در این زمینه است، همچون هواپیمای گلایدر و چتربازی که مردم به آن علاقه‌مند هستند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :