آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/05/18 00:00

نجات معجزه آسای یکی از سرنشینان هواپیمای الجزایر

بنا به گزارش ایرنا به نقل از رویترز، وزارت دفاع الجزایر اعلام کرد: در جریان سانحه سقوط یک فروند هواپیمای نظامی در شرق این کشور که روز سه شنبه رخ داد، 77 نفر کشته و یک نفر نیز زنده پیدا شد که جراحات سختی برداشته و برای درمان به بیمارستان نظامی قسنطینه در شرق الجزایر منتقل شده است.

رسانه ها پیشتر اعلام کرده بوند که بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای نظامی ˈهرکولس 130ˈ در شرق الجزایر، 103 نفر کشته شدند.
این بدترین سانحه هوایی در الجزایر طی یک دهه اخیر و  به احتمال زیاد شرایط بد جوی علت این حادثه بوده است همچنین شاهدان عینی گفته اند که صدای یک انفجار مهیب را در منطقه شنیده اند.

بنا به اعلام رسانه های خبری این هواپیما، در حال انتقال نظامیان و خانواده های آنها از منطقه سیدی قاسی در کوه های فرطاس در منطقه عین ملیله در استان ام البواقی در 600 کیلومتری شرق الجزیره پایتخت این کشور بود.

منابع آگاه گفتند که این هواپیما بین ˈتمنراستˈ در جنوب الجزیره و شهر قسنطینه در شرق الجزایر در حرکت بوده و در شهر نفتی ورقله در جنوب کشور نیز توقف داشته است.

این منابع تاکید کردند که ارتباط هواپیما با برج مراقبت قبل از سقوط در منطقه عین ملیله، بین منطقه قسنطینه و ام البواقی در شرق الجزایر قطع شده است.

هواپیماهای نظامی معمولا نقل و انتفال پرسنل ارتش و پایگاه های نظامی و خانواده های آنان به ویژه از مناطق دور افتاده جنوب را بر عهده دارند.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :