آخرین خبرهای هوانوردی:
ثبت سفارش
سفارش کالا
    56 54 547 0912 
   
سفارش کالا

مشاوره رایگان درسی ....

کانال رسمی...

ضمانت محصولات هوانوردی
یک خرید عالی و فوق العاده به همراه یک ضمانت معتبر را با ما تجربه کنید. تمامی محصولات فروشگاه هوانوردی آسمان دارای ضمانت می باشند. فروشگاه هوانوردی آسمان در ۱۵ بهمن ماه سال ۱۳۸۴ به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه هوانوردی فعالیت خود را آغاز نمود.
آمار بازدیدکنندگان
اخبار هوانوردی
1391/05/03 00:00

برقراری مجدد پرواز خطوط هوایی نوشهر و رامسر

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران ساری  مدیر فرودگاه های مازندران گفت: شدت بارش برف اخیر در غرب مازندران باعث شد تا باند فرودگاههای نوشهر و رامسر مسدود شود و پرواز ها لغو شود که با تلاش فراوان باندهای فرودگاه های رامسر و نوشهر از حجم سنگین برف پاکسازی شد و این فرودگاه ها از امروز آماده برقراری مجدد پرواز خطوط هوایی شدد.

مشاء زمینی با اشاره به ماموریت فرودگاه نوشهر در امدادرسانی بحران اخیر برف در غرب مازندران افزود: از روز اول بحران، فرودگاه نوشهر با اولویت امداد و ارسال آذوقه و موادغذایی به مناطق برفگیر آماده پرواز چرخبال بوده است و پس از 5 روز از بحران نیز همچنان از این فرودگاه اقلام مذکور به رامسر و تنکابن ارسال می شود.
مدیرکل فرودگاه های مازندران تصریح کرد: تاکنون بیش از 40 سورتی پرواز امدادرسانی در فرودگاه نوشهر انجام گرفته و تا بازگشایی کامل راه دسترسی شهرهای تنکابن و رامسر این عملیات ها ادامه خواهد داشت.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :